Biurowa elegancja – spódnice ołówkowe

W każdej firmie zajmującej się obsługą klientów obowiązuje pewien dress code, którego pracownikom nie wolno łamać. Zwykle w takich sytuacjach od kobiet wymaga się, by nosiły one spódnice, sukienki bądź eleganckie spodnie. Idealnym rozwiązaniem w takim przypadku mogą być więc spódnice ołówkowe, które niezwykle elegancko prezentują się na każdym typie sylwetki.

Zaletą spódnic ołówkowych jest ich kobiecość i lekkość. Dobrze wyglądają one zarówno na paniach bardzo szczupłych, jak i na kobietach o bardziej obfitych kształtach. W zależności od tego, jaki mamy typ sylwetki spódnice mogą mieć różną długość i różną kolorystkę. Zwykle spódnice ołówkowe są długości do kolan, jednak mogą być nieco krótsze bądź sięgać poniżej ich linii. Panie szczupłe mogą wybierać jasne kolory, natomiast kobiety o masywnych udach i dużej pupie powinny stawiać na stonowaną, ciemną kolorystykę.

Tego typu spódnice sprawdzają się także poza biurem. Można z nich korzystać zarówno podczas oficjalnych spotkań, jak i zakładać je na wieczorne wyjścia z przyjaciółmi – to, w jaki sposób będą się prezentować, będzie zależeć tylko od dodatków, które do nich dobierzemy. Śmiało można więc stwierdzić, że jest to strój uniwersalny, na każdą okazję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *