Jakie bluzki nosić w ciąży, by wyglądać elegancko?

Ciężarne celebrytki ubrane w opinające brzuch koszulki i sukienki nikogo już nie szokują. Jeszcze kilka lat temu taki wygląd byłby nie do pomyślenia, ale dzisiaj jest on już powszechnie akceptowany. Warto jednak zaznaczyć, że fakt, iż obcisłe ubrania na ciążowych brzuchach nikogo nie rażą, nie oznacza, że taki ubiór jest elegancki – wręcz przeciwnie, warto spojrzeć na kobiety takie jak księżna Kate, która w żadnej ciąży nie eksponowała swojego powiększającego się brzucha.

Jeśli więc chcemy być w ciąży eleganckimi kobietami, postawmy na bluzki damskie, które nie będą opinać brzucha i jednocześnie nie dodadzą nam niepotrzebnych kształtów. Dobrze dobrane bluzki sprawią wręcz, że będziemy wyglądać smuklej, a nasz brzuch nie będzie zbyt mocno wyeksponowany.

W bluzkach koszulowych możemy także spokojnie pracować przez całą ciążę, jeśli zdecydujemy się, że nie skorzystamy ze zwolnienia lekarskiego aż do rozwiązania. Będą one wyglądać dobrze, nawet gdy nasz brzuszek będzie już naprawdę duży, a my będziemy pracować na stanowisku związanym z obsługą klientów. Warto także podkreślić, że tego typu bluzki mogą przydać się również po porodzie, gdyż guziki w okolicach dekoltu ułatwią karmienie piersią.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *